Niğde İş İlanları

Şehir: Niğde
Niğde / Tümü Mass Direct

DÖNEMSEL PROJELERİMİZ İÇİN GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ Müşterimiz olan firmaların dönemsel olarak perakende noktalarında yürüttüğü projelerde,proje dönemi süresince tam zamanlı çalışabilecek takım arkadaşları aranmaktadır. Genel Nitelikler *18-28 Yaş ar..

İdari binamızda çalışacak, çalışanlarımıza yemek - çay servisi yapacak, binanın da temizliğinden sorumlu, deneyimli bayan eleman aramaktayız...

Niğde / Merkez Teknikel Oto Emlak Nakliye

İŞ BAŞVURUSUNDA BULUNACAK ŞOFÖR ADAYLARININ DAMPERLİ DENEYİMİ OLMASI ŞARTTIR..

HEDEF Tanıtım olarak Hizmet vermekte olduğumuz sektöründe lider Gıda firması için Yaya Saha Temsilcisi (Yaya Merch) arayışındayız; Rut plan dahilinde mağazaları ziyaret edecek, Raf ve depo stoklarını kontrol ederek eksiklikleri giderecek, Reyon Tanzim teşhir çalışmaları yapa..

Niğde / Tümü Barbaros Denizcilik

BARBAROS DENİZCİLİK Uluslararası çalışan yolcu gemisi RORO gemisi kuru yük gemisi ve turistlik yatlarda çalışacak GARSON - KOMİ alınacaktır. Tüm sosyal haklara sahip SSK + PRİM + SEFER BAŞI PRİMLERİ + 6 AYDA 1 MAAŞ İKRAMİYE Maaşlarımız Türk bayraklı gemilerde ..

Türkiye çapında tüm bölgelerde bölge temsilcileriniğn bulunması ayarlanması bölge temsilcilerinin kendi bölgelerindeki illerde satış temsilcilerini bulması ve ayarlaması için yardımcı olacak koordine ve ayarlamalarda bulunacak satış konusunda tecrübeli ve kendine güvenen dış görünüşüne önem veren ..

Niğde / Tümü Anadolu Lıfe Dergisi

18-30 Yaş arası dergimiz bünyesinde çalıştırılacak seyehat engeli olmayan, diksiyonu düzgün, giyime önem veren, takım çalışmasına uygun yetiştirilmek üzere bayan iş arkadaşları arıyoruz.....