Hakkımızda

İnsankaynaklari.gen.tr iş arayanlarla eleman arayan firmaları online ortamda buluşturan bir insan kaynakları sitesidir. Kurulduğu günden bu yana sektörde her zaman ilklere imza atan İnsankaynaklari.gen.tr’nin veritabanında çok sayıda cv ve üye firma bulunmaktadır.

İş arayanlar İnsankaynaklari.gen.tr'de oluşturdukları Cv'leri ile kariyerlerini profesyonel olarak yönetme şansı elde ederler. Bireysel kullanıcılar yada başka bir deyişle iş arayan profesyoneller İnsankaynaklari.gen.tr’ye üye olurken ve daha sonra yararlanacakları hizmetler için herhangi bir ücret ödemezler.

Geniş bir özgeçmiş bankasına sahip olan İnsankaynaklari.gen.tr sunduğu içerik ile bireysel üyelerinin kariyer ve kişisel gelişimlerine rehberlik eder. Yerel ve küresel değişimleri göz önünde tutarak farklı sektörlere yönelik geliştirdiği eğitim odaklı projeler ile istihdam piyasasında fark yaratır.

Sürekli yenilenen teknolojisi ile bireysel ve kurumsal üyelerinin iş ve aday arama sürecine hızlı ve kolay çözümler üretir.

İnsankaynaklari.gen.tr doğru işe doğru insan felsefesinden yola çıkarak firmalar ve iş arayanları en doğru şekliyle buluşturmayı hedeflemektedir.

Kullandığı teknolojisi ile firmalara, en doğru adaya ulaşmakta zaman, emek ve dolayısıyla tasarruf sağlamaktadır.