Mühendis İş İlanları

Pozisyon: Mühendis
Ankara / Altındağ Evyap İnşaat

MERKEZ OFİSİ İSTANBUL / YENİBOSNA' DA BULUNAN FİRMAMIZIN KUZEY ANKARA /PURSAKLAR TOKİ ŞANTİYEMİZDE KONUT PROJEMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE 'KONUT VE TÜNEL KALIP İŞLERİNDE TECRÜBELİ' MAKİNA MÜHENDİSİ ARAMAKTAYİZ. *ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ ALANLARINDAN MEZUN *NETCAD VE A..

Balıkesir / Merkez Onsan Gıda

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde gıda mühendisi istihdam edilecektir...

Kocaeli / Gebze Halil Yılmaz Makina

Makine sektöründe taahhüt işleri yapan firmamızın Gebze/Kocaeli fabrikasında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin makine mühendisliği (4 yıllık lisans )programlarından mezun , İmalat tecrübesi olan, İlgili bilgisayar programlarına hakim makine mühendisleri aranmaktadır...

İstanbul Anadolu / Ümraniye Betulace İç Mimari Tasarım Ve Uygulama

Konsept mekanların proje ,mobilya imalatı ve inşaat işleri ile iştigal eden şirketimizde çalışmak üzere; İstanbul Anadolu yakası Yukarı Dudullu da bulunan ofisimize; • Üniversitelerin İç Mimarlık / Orman Endüstri Mühendisliği veya Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, • ..

İstanbul Avrupa / Başakşehir Gaysan Mobilya

hareketli mobilyalar üreten firmamızın ,bağımsız yeni bir konsept oluşumunda görevlendirilecek aşağıda belirtilen niteliklere haiz çalışma arkadaşı arıyoruz. -yöneticilik vasıflarına haiz -mobilya üretim yönetiminde deneyimli -çizim ve tasarım programlarına hakim. -pla..

Kayseri / Tümü Akçadağ İnşaat

KAYSERİ HİMMETDEDE KOZA ALTIN MADENİNDE GÖREV ALMAK ÜZERE, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliğinden mezun KAZI,DOLGU BARAJJ MADEN vb. işlerde tecrübeli, Saha uygulamalarına hakim, imalatların takibini ,kontrolünü,organizasyonunu yapabilen, Saha ekibi ile Proje Yöneticil..

Fidanlığımız için hiç işe girmemiş bayan ziraat mühendisi aranmaktadır. Muğlalı mühendisler tercihimizdir...

YEMEK ÜRETİM FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE TECRUBELİ GIDA MÜHENDİSİ ALINACAKTIR...

Kayseri / Tomarza Belinda Group

5 yıl yeraltı deneyimli madenimizde daimi nezaretçi olarak görevlendirilme (ytm atama) vasfına sahip esnek çalışma saatlerine uyacak şantiyeyi yönetme becerisine sahip tecrübeli ve tercihen krom madeni mühendisi aranmaktadır...

Kütahya / Gediz Asaff Yapı San Ltd. Şti.

- Denetim ve müşavirlik hizmeti verdiğimiz Kütahya/Gediz de bulunan termal tatil köyü şantiyesinde çalıştırılmak üzere aşağıdaki vasıflara sahip mimar/mühendis arıyoruz. • Ms Office , Autocad, AMP Hakediş ve Yaklaşık Maliyet programlarını kullanabilen, • Detay bilgisi olan,..