Bulaşıkçı İş İlanları

Pozisyon: Bulaşıkçı
Ankara / Tümü TAVUK DÜNYASI

Ankara kızılay da yeni açılacak olan TAVUK DÜNYASI şubemize Mutfakta bulaşıkhanede çalışacak temizlik ve düzene özen gösteren esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek takım arkadaşları alınacaktır.. tel: 0542 501 9772 Abdurr..

İstanbul Anadolu / Tümü Lider Kadro Turizm Organizasyon

5 YILDIZLI OTELLER VE SOSYAL TESİSLERDE ÇALIŞABİLECEK BULAŞIKÇILAR ALINACAKTIR... * GÜNLÜK VE HAFTALIK İŞLERDE ÇALIŞABİLECEK * TECRÜBELİ VEYA TECRÜBESİZ * BAY BULAÇIKCI * İSTANBUL AVRUPA YAKASI VE ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN ARKADAŞLARI BEKLİYO..

Ankara / Etimesgut Firma Adı Gizli

Bilintur Catering Centre bünyesinde Ankara/Bağlıca’da yer Alan Projemizde “Bulaşıkçı” olarak görevlendirilecek takım arkadaşları aramaktayız. * Kara kazan yıkama ve toplu yemek üretiminde deneyimli. * Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen * Yatı..

İzmir / Çeşme Petit Coin

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere bulaşıkçı alınacaktır...

İstanbul Anadolu / Üsküdar Kalitem Yapı

Çengeköy de bulunan Firmamız bünyesinde çalışmak üzere bay bayan bulaşıkçı alınacaktır. İrtibat: 0532 463 33 54..

Tekirdağ / Çerkezköy SOFRA GRUP
İzmir / Karşıyaka KIRÇİÇEĞİ

Biz, Aydın'ın Karacasu ilçesinde dünyaya gelmiş bir aileyiz.Ülkemiz insanının temel özelliklerinden olan "her şeyin en iyisini yaparak insanlara mutluluk vermek" ailemiz için de bir yaşam biçimi olmuştur. 30 yıldır lezzetlerimizle her gün binlerce misafirimizi ağırlamanın, ülkemiz ekonomisine ve yüz..

İstanbul Avrupa / Sarıyer Bircis Gida

Maslak'ta özellikle öğle servisinde yoğun olan restauratımızda görevlendirmek üzere Bulaşıkhane Elemanı alınacaktır...

Kocaeli / Tümü sodexo

SODEXO ENTEGRE HİZMET YÖNETİMİ A.Ş. Kocaeli deki projemizde değerlendirmek üzere tercihen bay toplu yemek tecrübesi olan Aşçı Bulaşıkçı ihtiyacımız vardır irtibat :0 545 895 44 46..

İstanbul Anadolu / Üsküdar Aral Doğal Gıda

Cafe ve ofisimizde temizlik ve bulaşığa yardımcı olacak personel aramaktayız...