Bakım Elemanı İş İlanları

Pozisyon: Bakım Elemanı
İzmir / Tümü Günfar İnşaat

İzmir'de bulunan yol inşaat Şantiyemizde görevlendirilmek üzere; • Meslek lisesi ve/veya Meslek Yüksek Okul mezunu • Bakım tecrübesi olan, • Askerliğini yapmış, • B sınıfı ehliyet sahibi, • Bay NOT: Şehir dışından gelecekler için şantiyede kalacak ye..

Kocaeli / Gebze Samopar

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren, yedek parça üretimi yapan fabrikamızın bakım bölümüne; Tercihen E.M.L. mezunu, mekanik ve elektrik konusunda bilgisi olan, mesleki yeterlilik belgelerine sahip ve askerliğini tamamlamış, gelişmeye açık, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk alabilecek pers..

Otomotiv yedek parça alanında dünya devlerinden olan şirketimizin İzmir tesisisinde görev yapmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Elektrik Bakım Teknisyeni" aranmaktadır. *EML / MYO Elektrik / Elektrik Elektronik / Mekatronik / Otomasyon vb bölümlerinden mezun, *Üretim yapan En..

İstanbul Avrupa / Beylikdüzü SAADET GIDA

Fabrika bünyesinde; 35 yaşını aşmamış, Saadet Gıda Pazarlama A.Ş. bünyesinde Silivri fabrikamızda görev yapacak ; Tercihen MYO mezunu Meslek liselerinin bölümlerinden mezun , Fabrika çalışma sistemlerinde tecrübesi olan , Ekip çalışmasına ve iş bir..

Balıkesir / Merkez Bsd Gıda

firmamıza ait süt işleme tesisinde elektrik ve mekanik bakım onarım işlerinde çalışacak teknisyen arıyoruz...

İstanbul Anadolu / Tuzla Fortis Ltd. Şti

Enjeksiyon makinelerinin mekanik ve periyodik bakımlarının yapılmasını sağlamak . Kalıp değiştirme Makine devreye alma En az 3 yıl tecrübeli Askerlik hizmetini tamamlamış..

İstanbul Anadolu / Tuzla BEKTAŞ METAL

GENEL NİTELİKLER • Mühendis veya Makine, Torna-Tesviye ya da Kalıpçılık bölümlerinden mezun • Aynı veya benzer sektörde görev almış ve Kalıp Bakım alanında en az 3 yıllık deneyim sahibi • Erkek adaylar için askerliğini yapmış • Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden İŞ ..

İstanbul Avrupa / Beşiktaş MİNERAL DANIŞMANLIK

Teknik servis hizmetlerini yürütmekte olduğumuz, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan projelerimizde görevlendirilmek üzere; * MYO veya Teknik Liselerin İklimlendirme/Soğutma, Motor, Tesisat, Makine vb. bölümlerinden mezun, * Otel, Avm, Hastane, Endüstriyel Tesis deneyimi ..

İstanbul Avrupa / Beşiktaş MİNERAL DANIŞMANLIK

İstanbul'da Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan projelerimizde görevlendirilmek üzere, elektrik teknisyeni/teknikeri olarak görev alacak; - Meslek Yüksek Okulu veya Teknik/Meslek Lisesi Elektrik, Enerji, Endüstriyel Otomasyon bölümlerinden mezun, - Otel, AVM, Hastane, Endüstriyel..

Afyon / Tümü Zimek Makina

Mermer Makinası İmalatı Yapan Firmamız Bünyesindeki AFYON ŞUBEMİZDE Çalıştırılmak Üzere; Mermer Makinası TAMİR/BAKIM/MONTAJ Servisinden Anlayan TEKNİK PERSONELLER Alınacaktır. ARANAN NİTELİKLER: -Afyonkarahisar'da ikamet eden, -Sürücü Belgesi (Ehliyet ve SRC Be..