Web Developer İş İlanları

Pozisyon: Web Developer
İstanbul Avrupa / Kağıthane Dönmez Bilgisayar

-ASP.NET, C# ve MVC Yazılım Dillerine Hakim, - PHP,mysql,CSS, HTML dillerinde Hakim, - MSSQL 2008 T-SQL Sorgularına Hakim, - SQL Server 2008 Kullanabilen, - Entity Framework Mimarisine Hakim, - java script Jquery uygulamalarında bilgi sahibi - Hızlı yaratıcı, yeni..

İstanbul Avrupa / Fatih Ecole Bilgisayar

Firmamız 1997 tarihinde kurulmuş 20 yıllık bir firmadır. 2000 civarında müşteri portföyü bulunmaktadır. Müşterilerimizin belirli zamanlarda web sitesi yapım taleplerini gerçekleştirmektedir. Başladığı işi bitiren, dürüst, iş ahlakı olan free lens çalışacak web master alınacaktır.....

Medya Grup ve Ajans Hizmetleri veren Kurumsal firmamızda WEB TASARIM Yapabilecek, yeniliğe açık, her daim kendini yetiştirmek için gayret gösterecek, Sosyal medya, Google ve Seo gibi çalışmalarda firmamıza katkı sunabilecek tecrübeli ekip arkadaşlarına ihtiyaç vardır. Çalışma saatlerim..

Medya Grup ve Ajans Hizmetleri veren Kurumsal firmamızda WEB TASARIM Yapabilecek, yeniliğe açık, her daim kendini yetiştirmek için gayret gösterecek, Sosyal medya, Google ve Seo gibi çalışmalarda firmamıza katkı sunabilecek tecrübeli ekip arkadaşlarına ihtiyaç vardır. Çalışma saatlerim..

İstanbul Avrupa / Esenler Jetract

JETRACT yeni yatırım almış bir startup olarak Yıldız Teknopark'ta çalışmalarını sürdürmektedir. Hızla büyüyen ekibimize hızla adapte olacak yazılım projelerinde PHP DEVELOPER olarak görev alacak; - Bilgisayar Mühendisliği mezunu, - PHP ve MYSQL deneyimi olan, - Javascript, ..

İstanbul Avrupa / Beşiktaş Appwox Mobil Yazilim

* En az 3 yıl PHP ve HTML tecrübesi olan ve bu dilleri etkin kullanabilen, * Yeni web teknoloji ve trendlerine hakim, bootstrap konusunda deneyimli, tercihen Nodejs, Angularjs altyapılarına hakim * Hazırlanacak mobil uygulamalar ve web siteler için Restful servisler yazabilecek JSON form..

İstanbul Anadolu / Kartal Arne Yazılım

Ön Lisans mezunu . Web programlama konusunda bilgi birikimi ve uygulama tecrübesine sahip. C#, ASP.NET ,WebForm ve MVC , SQL Server, HTML, CSS, Javascipt ,Jquery entegrasyon ve benzeri tarayıcı taraflı kodlamalar ve uygulamalar gerçekleştirebilecek bilgi ve birikime sahip. ..

İstanbul Avrupa / Beşiktaş Media Ela Reklam Ve Müzik Yapım Ltd Sti

Şirketin yürüttüğü yazılım projelerinde; kullanıcı deneyimlerini göz önünde bulundurarak proje üretimlerinde görev almak, yeni projeler üretmek...

İstanbul Avrupa / Şişli Livasoft

Livasoft, olarak, e-ticaret ve yazılım projelerinde PHP DEVELOPER olarak görev alacak; - En az 2 yıllık PHP ve MYSQL deneyimi olan, - Javascript, Ajax ve Jquery konularında çalışmalar gerçekleştirmiş, - HTML ve CSS konularında uzman, - Responsive tasarım konusunda bi..

İŞ TANIMI Yazılım departmanımızda çalışacak ve bizlere esin kaynağı olacak web developer ekip arkadaşı arıyoruz. Üstlendiğimiz web projelerinde özel yazılımlar yapabilecek işini seven web developer arkadaşlar ilanımıza başvurabilirsiniz. ARANAN ÖZELLİKLER • Front- end ve back-end k..