İş İlanları

İstanbul Avrupa / Bahçelievler İkikardeş Dış Ticaret Ltd. Şti

* Ofis içi günlük düzeni sağlamak * Telefon trafiğini yönetmek * Dosyalama ve arşivleme takibi * Gelen - giden evrak takibi * Gelen misafirleri karşılamak ve ikramda bulunmak * Dikkatli, planlı çalışabilen, sorumluluk sahibi, işini takip eden, * DIş görünümüne ö..

Şirketimize ait projelerimizde , ev ve inşaat sonrası temizliklerinde görev alacak deneyimli çalışma arkadaşları aranmaktadır...

Temizlik firmamızda çalıştırılmak üzere bina ve bina dış cephe cam temizliğinden anlayan ve bu konuda tecrübeli çalışma arkadaşlar aramaktayız...

firmamız adına hastane, avm, mütahid ve site yönetimi yetkilileri ile görüşmeler yapıp projelerin firmamıza katılımını sağlayacak ikna kabiliyeti yüksek, pazarlama alanında deneyimli, bilgisayar kullanabilen, firmalara teklifler hazırlayıp sunum yapabilen çalışma arkadaşları aramaktayız.Ünive..

Samsun / İlkadım Kışla Pide Salonu

BÜNYEMİZDE ÇALIŞACAK BAY PİDE USTASI ARANMAKTADIR GÖRÜŞMELER BİRE BİR YAPILMAKTADIR..

Bursa / Nilüfer Erguvan Pide Kebap

Tecrübeli A 2 ehliyeti olan 20-40 yaşları arası Sorumluluk sahibi Gıda dağıtımında tecrübeli Tercihen İşyerinin motoru veya kendi motoruyla ile çalışabilecek NOT: İŞ SÜRESİ 12 AYDIR Adres ;Hasan Ağa Toki Otobüs/Dolmuş son Durak Nilüfer /Bursa ..

İzmir / Bornova Çimstone

Sürekli gelişen dinamik yapısıyla, doğaya ve insana verdiği değerle yaşam kalitesini arttırmayı ilke edinen AKG Yalıtım ve İnşaat Malz. San. ve Tic. A.Ş.’ye bağlı Çimstone şirketimizde takım arkadaşı olarak bizlerle çalışacak, aşağıda yer alan özelliklerde " Üretim Elemanı " aranmaktadır. ..

İstanbul Anadolu / Beykoz Gİ GROUP

Gi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiği lokasyonlarda, dönemsel ve sürekli iş ilişkileri, seçme ve yerleştirme, İK danışmanlığı ve eğitim ve birçok ilgili tamamlayıcı alanlarda faaliyet göstermektedir. Gi Group ofisleri ve st..

İş Yerimizde Çalıştırmak Üzere Vasıfsız Elemen Alinacaktır. 20-40 Yaş arası İş Kuralları ve Disiplinine Uygun Çalışacak Sultanbeyli Tarafına Servisimiz Mevcuttur. Yol+Yemek+SSK+Prim..

Ankara / Yenimahalle Patent Klima Ltd.

KLİMA MONTAJ İŞLERİNDE ÇALIŞACAK ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ ELEKTRİK ,MONTAJ TAVA DÖŞEME VS. KONUSUNDA BİLGİLİ 2400 +SSK+YEMEK 1452 SK NO 89 İVEDİK ANKARA MÜRACAATLARINIZI ADRESİMİZE YAPINIZ..