Eleman İş İlanları

Pozisyon: Eleman

Şirketimize ait projelerimizde , ev ve inşaat sonrası temizliklerinde görev alacak deneyimli çalışma arkadaşları aranmaktadır...

Temizlik firmamızda çalıştırılmak üzere bina ve bina dış cephe cam temizliğinden anlayan ve bu konuda tecrübeli çalışma arkadaşlar aramaktayız...

firmamız adına hastane, avm, mütahid ve site yönetimi yetkilileri ile görüşmeler yapıp projelerin firmamıza katılımını sağlayacak ikna kabiliyeti yüksek, pazarlama alanında deneyimli, bilgisayar kullanabilen, firmalara teklifler hazırlayıp sunum yapabilen çalışma arkadaşları aramaktayız.Ünive..

İzmir / Bornova Çimstone

Sürekli gelişen dinamik yapısıyla, doğaya ve insana verdiği değerle yaşam kalitesini arttırmayı ilke edinen AKG Yalıtım ve İnşaat Malz. San. ve Tic. A.Ş.’ye bağlı Çimstone şirketimizde takım arkadaşı olarak bizlerle çalışacak, aşağıda yer alan özelliklerde " Üretim Elemanı " aranmaktadır. ..

İş Yerimizde Çalıştırmak Üzere Vasıfsız Elemen Alinacaktır. 20-40 Yaş arası İş Kuralları ve Disiplinine Uygun Çalışacak Sultanbeyli Tarafına Servisimiz Mevcuttur. Yol+Yemek+SSK+Prim..

Şirket / İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bankacılık sektörünün öncü firması için "Kredi Kartı Satış Temsilcisi" pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur. Kredi kartlarımızın hedef kitlesine giren müşteri adaylarını bulmak, onların finansal ihtiyaçlarını b..

İstanbul Anadolu / Tümü KEYVENİ KURUMSAL HAZIR YEMEK

Türkiye’de ISO EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini bir arada alan ilk firma ve ISO TSE 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine de sahip olan ve kurumsal olarak hizmet veren Keyveni Hazır Yemek ve Catering’in büyüyen kadrosunda..

İstanbul Anadolu / Tuzla 7-24 HİZMET GRUP

TUZLA AKFIRAT TA BULUNAN SİTE PROJESİNE ACİL OLARAK 1 BAYAN 2 BAY TEMİZLİK PERSONELİ ARANMAKTADIR. BAY PERSONELLERİN ARAÇ KULLANMASINI BİLİYOR OLMASI GEREKİR. PENDİK - UYDUKENT - KURTKÖY - VİAPORT - KAYNARCA - GÜLLÜBAĞLAR BÖLGESİNDE OTURANLAR TERCİH EDİLECEKTİR. ÇAL..

Eskişehir / Tümü FLO Mağazacılık

GENEL NİTELİKLER En az lise mezunu, tercihen yüksekokul mezunu, İş sorumluluğuna sahip, Müşteri odaklı düşünen, Tercihen Perakende sektöründe satış danışmanlığı tecrübesine sahip, Dinamik, güler yüzlü ve takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş..

Eskişehir / Tümü FLO Mağazacılık

GENEL NİTELİKLER Yarı zamanlı çalışmak isteyen, İş sorumluluğuna sahip, Müşteri odaklı düşünen, Tercihen üniversite öğrencisi, Perakende sektöründe satış danışmanlığı tecrübesi kazanmak isteyen, Dinamik, güler yüzlü ve ekip çalışmasına yatkın, Esnek ç..