Anketör İş İlanları

Pozisyon: Anketör
Adıyaman / Kahta İm Araştırma

Aranan Nitelikler 1- Diksiyonu Düzgün 2- Dış Görünümüne Özen Gösteren 3- Girişken ve İkna Kabiliyeti Yüksek Not: Alınacak anketörler tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışabilirler...

İstanbul Anadolu / Kadıköy Md Araştırma

Kadıköy Boğa Heykelinin bulunduğu lokasyondaki firmamıza ; Proje bazlı olarak AVM’lerde Kurumsal firmalar için mağaza içi ve dışarıda yapılan anketler,Hane veya İşyerlerinde hedef kitleye uygun kişiler ile tablet ile Sahada aktif olarak hedef kitle ile anket çalışmaları yapabilecek, ..

İstanbul Avrupa / Şişli Artıbir Araştırma Ve Danışmanlık

Şirketimizin Çağrı Merkezi Departmanında Anket Projeleri bazlı çalışacak 18-35 yaş arası KADIN - ERKEK çalışma arkadaşları arıyoruz. Not : İşimiz satış ve pazarlama değildir...

İstanbul Anadolu / Kadıköy Artıbir Araştırma Ve Danışmanlık

Global firmaların ürünleri ile ilgili memnuniyet ürün özelliklerini sorguladığımız araştırma çalışmaların da ekip çalışmasına uygun insan ilişkileri güçlü ikna kabiliyeti ve enerjisi yüksek Deneyimli / Deneyimsiz ekip arkadaşları aramaktayız. *Uzun Süreli Çalışma imkanı * Haftalık..

Denizli / Merkez Lidya Marble

Mermer firmamıza diksiyonu düzgün giyimine özen veren çalışmayı seven arkadaş arıyoruz...

İstanbul Avrupa / Şişli Diyalog İstanbul Araştırma

23 Yıldır Araştırma Sektöründe faaliyette olan Veri Toplama Şirketi Diyalog Araştırma, Saha Projelerinde görev alacak yetiştirilmek üzere Saha Süpervizörü unvanlı ekip arkadaşları arıyor. Diyalog'un sunduğu avantajlar: - Uyumlu bir ekip çalışması - Arkadaşlığın güçlü olduğu..

İstanbul Anadolu / Ümraniye Sayanloram Estetik Ve Güzellik Merkezi

KENDİNE GÜVENEN İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK İŞİNDE DİSİPLİNLİ GENÇLER İLE ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ...

İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Bilge Çınar Eğitim Hizmetleri A. Ş

Eğitim kurs merkezimize tam zamanlı ve yarı zamanlı broşür dağıtımı yapabilen ve stand başında bilgilendirme yapabilen personel alınacaktır..

İstanbul Anadolu / Ataşehir Md Araştırma

SAHA Türkiye’nin global düzeyde faaliyet gösteren firmalarına Araştırma ve Danışmanlık hizmeti veren şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere SAHA’da yüz yüze Anket yapabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz; Proje bazlı olarak AVM’lerde Kurumsal firmalar için mağaza içi ve dışarıda yapı..

İstanbul Avrupa / Esenler Magiclife Estetik Ve Güzellik Merkezi

Maltepe,Esenler ve Büyükçekmece şubelerimize Anketörler alınacaktır...