Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. Özel Güvenlik Görevlisi / Etiler Site İş İlanı

Özel Güvenlik Görevlisi / Etiler Site iş ilanı açıklaması

ETİLER'DE BULUNAN ELİT BİR SİTE PROJEMİZ İÇİN,

ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTI SAHİBİ,
TERCİHEN SİTE DENEYİMİ OLAN,
İLETİŞİMİ DÜZGÜN, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN,
EN AZ 175 BOYUNDA 35 YAŞINI AŞMAMIŞ,
ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ BAY ÖZEL GÜVENLİK ARANIYOR.

12 SAATLİK ÇALIŞMA DÜZENİNDE 2 GÜN GÜNDÜZ ,2 GÜN GECE ,2 GÜN İZİN YAPILACAKTIR.

ÜCRETLENDİRME: 1815 TL MAAŞ + AGİ + SSK + YEMEK

İLETİŞİM İNSAN KAYNAKLARI TEMEL BEY : 0553 295 76 48

İŞ TANIMI:

SİTE GİRİŞ-ÇIKIŞ BÖLGELERİNDE KONTROLÜ SAĞLAMAK ,
SİTE İÇİ DEVRİYE BÖLGELERİNDE KONTROLÜ SAĞLAMAK ,
PROJE SORUMLUSUNUN TALİMATLARINA UYGUN GÖREV YAPMAK .

Özel Güvenlik Görevlisi / Etiler Site ilanı için istenilen özellikler ve detaylar

İlan lokasyonu İstanbul Avrupa / Şişli
İstanbul Anadolu / Beykoz
İstanbul Avrupa / Beşiktaş
İstanbul Avrupa / Kağıthane
İstanbul Avrupa / Sarıyer
İlan Tarihi 21/06/2016
Cinsiyet Erkek
Yaş Aralığı 22 - 39
Çalışma Şekli Tam zamanlı
Firma Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri A.Ş.
Sektör / Bölüm / Pozisyon Savunma/Güvenlik / Güvenlik / Görevli